Facebook Google+ Pinterest You Tube Twitter Instagram
PL | EN
dalej
POLITYKA PRYWATNOŚCI


Niniejsza Polityka Prywatności dotyczy w sposób indywidualny wszystkich działań realizowanych przez ABK Grupa, własnych, jak również prowadzonych na rzecz Klientów i/lub Partnerów, w tym w ramach programów.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest Grupa ABK Roman Fedorczuk, ul. Bogusławskiego 19/95, 01-923 Warszawa.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawami prawnymi przetwarzania danych są: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w szczególności art. 6 tego rozporządzenia ustanawiający ogólne zasady zgodności przetwarzania danych.

Jakie są Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych?
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez Nas Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
Jeżeli Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie; wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego; możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych.
Jeżeli Twoje dane przetwarzane są w oparciu o uzasadniony interes administratora danych, przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych: biuro@abkgrupa.pl.

Jakie dane o Tobie zbieramy?
Dane zbierane podczas rejestracji oraz poprzez formularze
Abyś mógł skorzystać z niektórych aktywności w ramach prowadzonych przez nas działań, będziesz musiał się zarejestrować lub podać wybrane dane. Podczas rejestracji zapytamy Cię o określone dane niezbędne na rzecz realizacji działań. Dane te mogą być również pozyskane i przekazane nam przez naszych Partnerów w celu realizacji określonych zadań.

Dane zbierane bezpośrednio
W przypadku określonych działań możemy zbierać dane w sposób bezpośredni, w celu realizacji ustalonych aktywności.

Dane zbierane automatycznie
Podczas Twojej wizyty na naszych stronach internetowych, mogą być automatycznie zbierane dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego itp.

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail itp., przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres e-mail itp.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?
W żadnym wypadku nie sprzedajemy i nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do realizacji określonych w ramach rejestracji zadań.
Dane zbierane w ramach prowadzonych działań będą wykorzystywane zgodnie z podawanymi informacjami.
Jeżeli zapisałeś się do naszego newslettera, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu jego wysłania.
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszych stronach internetowych oraz do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
Dane zbierane w trakcie korespondencji będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
W przypadku naruszenia naszych regulaminów, naruszenia prawa lub gdy będą wymagały tego przepisy, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

Przetwarzamy dane osobowe wyłącznie przez czas niezbędny dla realizacji zamierzonych celów.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?
Jeżeli zapisałeś się do newslettera lub podałeś nam adres kontaktowy, możesz otrzymać od nas informacje dotyczące realizowanych działań lub inne. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące realizowanych działań.

W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?
O zmianie danych możesz poinformać nas drogą mailową na adres biuro@abkgrupa.pl. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

W jaki sposób zabezpieczamy Twoje dane osobowe?
Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Zarówno proces gromadzenia danych, jak i bazy danych je przechowujące, zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

Zmiany naszej polityki prywatności
Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowych zasad na naszych stronach. W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych: biuro@abkgrupa.pl.

Korzystając ze stron ABK Grupa jak też biorąc udział w realizowanych działaniach, wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w powyższej Polityce Prywatności.
dalej